Filmy korporacyjne i wizerunkowe

Jubileusz Twojego przedsiębiorstwa? A może wydarzenie, którym warto pochwalić się w mediach i przyciągnąć jeszcze więcej Klientów? Postaw na profesjonalną oprawę, w ramach której przygotujemy filmy korporacyjne i wizerunkowe. Dzięki nim pokażesz się swoim partnerom biznesowym jako przedsiębiorca sukcesu. Wystarczy, że zadbasz o wysokiej jakości oprawę wideo przygotowanego eventu, która zachwyci każdego kto zdecyduje się ją obejrzeć.

Przygotowujemy również filmy wizerunkowe i korporacyjne, które będą doskonałą bazą wiedzy dla Twoich pracowników lub otoczenia rynkowego. Wykonujemy zapis wideo, na przykład z konferencji czy przeprowadzonych przez Ciebie szkoleń i kursów. Jest to doskonały pomysł na prowadzenie własnego wideobloga, który będzie chętnie oglądany przez Klientów, partnerów biznesowych i wiele innych podmiotów z Twojego otoczenia rynkowego.

Już teraz zdecyduj się na profesjonalnie przygotowane wideo, dzięki któremu wzrośnie prestiż Twojego biznesu. Wystarczy, że zgłosisz się do naszej agencji TKMstudio.


Każda produkcja jest dla nas wyzwaniem. Na wstępie stawiamy na rozmowę z Klientem. Określimy Wasze potrzeby i stworzymy plan realizacji. Umówimy się na realizację zdjęć i dopasujemy produkcję tak, by spełniała ona najwyższe standardy marketingu. Film korporacyjny to nie tylko wideofilmowanie.

Produkcja jest równie istotna, jak i preprodukcja oraz postprodukcja. Im więcej szczegółów na temat oczekiwań uzyskamy, tym lepszy będzie materiał końcowy. Podczas produkcji, niezależnie od zakresu zlecenia, nie ma miejsca na przypadkowość i niedoróbki. Dbamy o detale, bo to one sprawiają, że całość nabiera wyrazu.

Finalny efekt to nie zlepek przypadkowych nagrań, a rezultat pracy nad montażem. Gotowe filmy korporacyjne to produkcje z jasnym przekazem filmowym, które stają się siłą napędową promocji marki.


Połącz się